اپرون یا پیش بند باریستایی چیست؟

menuordersearch
ma-apron.ir
۱۳۹۹/۷/۲۸ دوشنبه
(0)
(0)
اپرون یا پیش بند باریستایی چیست؟
اپرون یا پیش بند باریستایی چیست؟

اپرون یا پیشبند باریستایی چیست؟

در این متن سعی می کنیم اطلاعاتی درباره ی اپرون یا پیش بند براتون بذاریم، با ما همراه باشین تا در این خصوص اطلاعات کاملی به دست بیارین:

حتماً هنگام مراجعه به یک سازمان دولتی یا خصوصی دیدین که افراد و پرسنل اون از لباس فرم مخصوص اون سازمان استفاده می کنن؛ برای کارکنان یک کافی شاپ هم پوشیدن لباس یک دست و فرم مخصوص می تونه مهم و قابل توجه باشه. در حالت کلی وقتی مشتری وارد یک کافی شاپ می شه، در درجه ی اول به شکل ظاهری و نحوه ی دکوراسیون محیط کافی شاپ و لباس فرم پرسنل اون دقت می کنه.

داشتن لباس یک دست و فرم مناسب و یکسان برای نیروهای کافی شاپ نشون دهنده ی هماهنگی پرسنل اون و وجود نظم بیشتری در کار اوناست، در کافی شاپ ها پرسنل بر طبق وظیفه ای که دارن لباس های فرم متفاوتی می پوشن، اما در ایران اکثراً پرسنل کافی شاپ از یک نوع استفاده می کنن و بیشتر روی لباسی که به تن دارن یک نوع پیش بند یک دست می پوشن.

 

 

 

اپرون یا پیش بند چیه؟

اپرون یک کلمه ی انگلیسی به معنی همون پیش بنده، این کلمه از یک واژه ی قدیمی فرانسوی گرفته شده است، امروزه پیش بندهای رستوران و کافه در ایران رو هم اپرون نام می برن.

در تعریف پیش بند هم بگیم که، پیش بند پوشش محافظیه که بر روی لباس های دیگه پوشیده شده و اکثراً قسمت جلوی بدن رو می پوشونه. پیش بندها انواع مختلفی دارن، ممکنه برای کارخانه داری یا باغبانی استفاده بشن، همچنین در رستوران ها، کارگاه های صنایع دستی، استودیوهای گل و بسیاری از مشاغل دیگه هم افراد از پیش بند استفاده می کنن. پیش بند ها در عین اینکه جلوی کثیفی لباس های شما رو می گیرن، می تونن دارای وجهه ای جذاب بوده و خیلی شیک هم به نظر برسن.

 

 

 

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
پیشبند کتان
 بیمه ایران   بیمه معلم  بیمه دانا بیمه کوثر به پرداخت
call us