تاثیر لباس بر مشتریان کافی شاپ، هتل، رستوران

menuordersearch
ma-apron.ir
۱۳۹۹/۷/۲۷ یکشنبه
(0)
(0)
تاثیر لباس بر مشتریان کافی شاپ، هتل، رستوران
تاثیر لباس بر مشتریان کافی شاپ، هتل، رستوران

تاثیر لباس بر مشتریان کافی شاپ، هتل، رستوران

موارد زیادی وجود دارد که مشتریان هتل، رستوران و کافه شما به آنها دقت خواهند کرد. به طور کلی زمانی که یک مشتری جدید به شما مراجعه می کند، اول از همه به ظاهر و دکوراسیون محیط کافی شاپ ولباس پرسنل دقت می کند. در حالی که همزمان انتظار چشیدن طعمی خوشمزه و متفاوت از منوی شما را دارد. اگر هتل، رستوران و کافی شاپ شما نوشیدنی ها و غذاهای با کیفیت و ظاهر خوبی داشته باشد، ولی به نوع پوشش پرسنل و شیک بودن آنها توجهی نکرده باشید مشتریان زیادی را از دست خواهید داد. شک نکنید که نتوانسته اید رضایت مشتریان خودتان را به دست آورید. پس بسیار ضروری است و همچنین لازم است که لباس ویژه و متفاوتی را برای پرسنل مجموعه خود تدارک ببینید.

 

 

 

تهیه یک لباس کار در هتل، رستوران و کافی شاپ  و فرم مناسب و یکسان برای نیرو ها باعث میشود که افراد از لحاظ ظاهری نظم داشته باشند و ما باید با توجه به همه مواردی که بیان شد  و خدماتی که ارائه میدهیم پوشش پرسنل خودمان را انتخاب کنیم.

باید توجه کنید که مشتری های شما به تمیزی و نوع لباسی که پرسنل استفاده میکنند دقت دارند. و این لباس باید به صورت مرتب اتو کرده و شسته باشد. باید توجه کنید که صرفا یک لباس خوب برای پرسنل کافی نیست شما باید قبل از استخدام پرسنل، قوانینی را تعیین کنید و از پرسنل خود بخواهید که آن را رعایت کنند.

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
پیشبند کتان
 بیمه ایران   بیمه معلم  بیمه دانا بیمه کوثر به پرداخت
call us