دریپر جینا

menuordersearch
ma-apron.ir
۱۳۹۹/۸/۲۴ شنبه
(0)
(0)
دریپر جینا
دریپر جینا

 

 

*دریپر جینا

 

 

دریپر جینا ساخت گات استوری به قهوه ساز هوشمند محبوب جدید هر علاقه مند به قهوه تبدیل خواهد شد.

زمان آن رسیده که یاد بگیریم چطور با استفاده از فناوری یک قهوه عالی را دم آوری کنیم. دریپر جینا ساخت گات استوری دستگاه قهوه ساز هوشمندی است که شما را به یک باریستای حرفه ای در کافه تبدیل میکند!

دریپر جینا که شبیه به تجهیزات آزمایشگاهی است، حداکثر نیازهای شما برای یک دستگاه مینیمال زیبا در خانه را برآورده میکند. باوجود اینکه جینا در آشپزخانه یا محل کارتان بسیار جذاب به نظر میرسد اما هر تجربه درست کردن قهوه را به تجربه دم آوری خاص و ویژهای برایتان تبدیل میکند.

لازم نیست قهوه شناس حرفهای باشید تا بتوانید یک قهوه خاص و ویژه را برای خودتان دم آوری کنید، چون جینا اینجاست تا در هر مرحله به شما کمک کند. باوجود ترازوی تعبیهشده درون آن، همهچیز راحتتر شده است!

تفاوت بین جینا و جینا بیسیک چیست؟

جینا یک دستگاه قهوه ساز هوشمند و مجهز به یک اسکیل (ترازو) یکپارچه است که از طریق بلوتوث به اپلیکیشن جینا متصل میشود.

 این اسکیل با کمک اپلیکیشن جینا کار میکند که شما را در فرآیند دم آوری نیز هدایت میکند چون نسبت مناسب آب و قهوه را محاسبه کرده (نسبت را شما تنظیم میکنید بقیه کارها را اپلیکیشن انجام میدهد) و زمانبندی را نیز کنترل میکند.

این اپلیکیشن همچنین شامل راهنمای دم آوری و آموزشها نیز هست و دروازهای بهسوی جامعه کاربران جینا است که راهنماها و فرمول های دم آوری خود را به اشتراک میگذارند.

جینا بیسیک یک دمآور قهوه است که میتوان قهوه پوراُور، غوطهور و سرد چکانه را دم آوری کند. برای دم آوری بهترین قهوه، به یک ترازو (برای اندازهگیری آب و قهوه) و یک تایمر (ساعت شما کافی است یا میتوانید از تایمر اختصاصی استفاده کنید) نیاز دارید.

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
پیشبند کتان
 بیمه ایران   بیمه معلم  بیمه دانا بیمه کوثر به پرداخت
call us