معنای اپرون (پیشبند) باریستا

menuordersearch
ma-apron.ir
۱۳۹۹/۷/۲۸ دوشنبه
(0)
(0)
معنای اپرون (پیشبند) باریستا
معنای اپرون (پیشبند) باریستا

اپرون باریستایی چیه؟

اپرون یا پیش بند باریستایی، پیش بندیه که باریستاها هنگام کار روی لباسشون می پوشند ، این نوع از اپرون ها سبک سنتی ای داره و غیر از حلقه ای که دور گردن قرار می گیرد ، دارای بندیه که از پشت کمر گره می خورد . در اصطلاح انگلیسی بهش پیش بند بیب یا فول کاور میگویند (Full Cover).  این پیشبندها دارای جیب هایی هستن که به کارکنان اجازه می ده هنگام کار دفترچه ی  سفارش، چک لیست، خودکار و وسایل مورد نیاز دم دستی را با خود داشته باشند .

از خصوصیات بارز این پیش بندها اینه که به فرد استفاده کننده محیطی ایمن از لحاظ نظافت می دهد و در طول کار بخاطر پوشش کامل لباس از قسمت جلو، اجازه ی کثیف شدن لباس رو نمی دهد . شستشوی این پیش بندها راحته و وقت زیادی از شما نمی گیرد ، کافیه این پیش بند رو با لباس یا پارچه های هم رنگ خودش در آب سرد شستشو بدهید و در دمای ملایم خشک کنید .

در کشورهای خارجی برای پیشه و شغلهای مختلف اپرون های گوناگونی استفاده می کنند و با طرح و رنگهای مناسب محل کار تهیه می شند، اما در ایران خیلی از شغل ها که چندان سنخیتی هم ندارن ممکنه از پیش بند یا اپرون های یکسانی استفاده کنند. مثلاً در خصوص همین اپرون باریستایی که به بیب معروفه باید بگیم که در رستوران کارکنان آشپزخونه و گاهی آشپز و سرآشپزها هم از همین نوع استفاده می کنند.

 

 

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
پیشبند کتان
 بیمه ایران   بیمه معلم  بیمه دانا بیمه کوثر به پرداخت
call us